Formularz zgłoszeniowy 

Oni nam zaufali. Przeczytaj co o nas myślą.

Fantastyczni ludzie z ogromna cierpliwością i sercem do dzieci. Niezwykle skuteczni. Moja córka, która nie chciała zamaczać twarzy na basenie już po pierwszych zajęciach z Panem Łukaszem nurkowała. Każde kolejne spotkanie to wielka radość dla dziecka. Uwielbiam ten entuzjazm, którym akademia zaraziła moją córkę. POLECAM z całego serca.

Magda W.

Jestem zachwycona. Ogromne doświadczenie to jedno, ale umiejętne przekazanie wiedzy, stosownie do poziomu umiejętności uczestnika kursu to moim zdaniem klucz do sukcesu. Wiola posiada obie te cechy. Jest cierpliwa i tworzy fantastyczną atmosferę podczas zajęć. Dzięki jej zajęciom nauczyłam się kraula i poprawiłam styl klasyczny (kurs intensywny 10 zajęć w dwa tygodnie). 

Monika W.

Instruktorzy z kapitalnym podejściem do dzieci, rzetelni, potrafiący zmotywować do ćwiczeń. Świetnie sprawdza się stosowany system nagradzania- podnoszenia swoich umiejętności poprzez plakat osiągnięć i naklejki zdobywane za konkretne rzeczy  aż się dzieciom chce.

Anna L.

Bardzo profesjonalni trenerzy z olbrzymim doświadczeniem i pasją. Zarówno moja córka jak i każde inne dziecko od początku treningów, czyli od 3 lat jest trenowane jakby miało być mistrzem. Efekty są niesamowite. Gdziekolwiek pojawiam się z córką nad wodą każdy pyta się o jej trenera.

Agnieszka W.