O nas

 

Naszym celem jest propagowanie sztuki pływania wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Stawiamy nacisk na profesjonalizm i jakość przekazywanej wiedzy, co przekłada się na szybki postęp w szlifowaniu umiejętności oraz bardzo dobre wyniki naszych podopiecznych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Nasi wychowankowie są medalistami mistrzostw polski i innych znaczących imprez pływacki i triathlonowych.

Realizujemy autorski, nowoczesny program szkolenia obejmujący wszystkie stopnie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupkach z podziałem na wiek i poziom wyszkolenia. Pieczę nad rozwojem pełni wykwalifikowana kadra trenerska, która dostosowuje poziom zajęć do umiejętności każdego z adeptów.

W ofercie szkoły, oprócz zajęć pływackich (nauka oraz doskonalenie pływania), znajdują się także pionierskie zajęcia TriSwim oraz CrossSwim.

Chcesz nauczyć się pływać?

Chcesz doskonalić techniki pływackie?

A może pragniesz by Twoje dziecko poczuło się jak ryba w wodzie?

Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to już możesz mieć pewność, że trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Nikt nie jest skuteczniejszy od nas.

Dołącz do nas już dziś!

Oni nam zaufali. Przeczytaj co o nas myślą.

Fantastyczni ludzie z ogromna cierpliwością i sercem do dzieci. Niezwykle skuteczni. Moja córka, która nie chciała zamaczać twarzy na basenie już po pierwszych zajęciach z Panem Łukaszem nurkowała. Każde kolejne spotkanie to wielka radość dla dziecka. Uwielbiam ten entuzjazm, którym akademia zaraziła moją córkę. POLECAM z całego serca.

Magda W.

Jestem zachwycona. Ogromne doświadczenie to jedno, ale umiejętne przekazanie wiedzy, stosownie do poziomu umiejętności uczestnika kursu to moim zdaniem klucz do sukcesu. Wiola posiada obie te cechy. Jest cierpliwa i tworzy fantastyczną atmosferę podczas zajęć. Dzięki jej zajęciom nauczyłam się kraula i poprawiłam styl klasyczny (kurs intensywny 10 zajęć w dwa tygodnie). 

Monika W.

Instruktorzy z kapitalnym podejściem do dzieci, rzetelni, potrafiący zmotywować do ćwiczeń. Świetnie sprawdza się stosowany system nagradzania- podnoszenia swoich umiejętności poprzez plakat osiągnięć i naklejki zdobywane za konkretne rzeczy  aż się dzieciom chce.

Anna L.

Bardzo profesjonalni trenerzy z olbrzymim doświadczeniem i pasją. Zarówno moja córka jak i każde inne dziecko od początku treningów, czyli od 3 lat jest trenowane jakby miało być mistrzem. Efekty są niesamowite. Gdziekolwiek pojawiam się z córką nad wodą każdy pyta się o jej trenera.

Agnieszka W.