Trenerzy

Wioleta Rybołowicz

Trener triathlonu koordynator kadr wojewódzkich, trener pływania, nauczyciel, Ratownik WOPR. Ceniona za skuteczność i szybki progres w nauczaniu pływania – ponad 10-letnie doświadczenie instruktorskie.

Lech Grodzki

Najbardziej znany ceniony przez rodziców i uwielbiany przez dzieci instruktor pływania w Białymstoku. Wychował i zaraził miłością do pływania całe pokolenia ratowników, zawodników i licznych pasjonatów pływania. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie.

Marek Dziejma

Jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych trenerów w historii  Sekcji pływackiej Białostockiego klubu Juvenia. Wspaniały pedagog i strateg ceniony przez wiele pokoleń zawodników i trenerów. Jego wychowankowie są medalistami mistrzostw polski i licznych imprez pływackich – sportowych na arenie Polski i międzynarodowej. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie.

Łukasz Rybołowicz

Trener pływania, Instruktor Ratownictwa, Ratownik WOPR, Medalista mistrzostw Europy w Ratownictwie, Medalista licznych imprez pływackich. Uwielbiany przez dzieci za wyrozumiałość i łagodne podejście. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie instruktorskie.